معرفی سایت ما

سایت آموزشی هنرجویار با هدف گسترش فرهنگ آموزش موسیقی و حذف محدودیت‎های جغرافیایی و هزینه‎ها برای خدمت رسانی به عموم مردم هنردوست ایران عزیز راه‎اندازی شده است. به امید فرارسیدن روزی که همه ما از نعمت بزرگ هنر و موسیقی بهره‎مند شده و جامعه ای هنری و هنرمند برای خود بنا کنیم.

این سایت جهت ارائه خدمات به تمامی هنرجویان عزیز اعم از آموزش خصوصی و عمومی به صورت حضوری و یا مجازی انواع سازهای ایرانی و خارجی آماده به کار است.

هر زمان و هر ساعت که وقت داشتید می‌توانید ساعت آموزش و يادگيری، محل يادگيری، سرعت يادگيری، نوع محتوا (‌ديداری – شنيداری‌) را انتخاب کنید و بدون دغدقه فکری از استادان برجسته ما بهره‌مند شوید.

بررسی  سرویس‎های ما

گسترش فرهنگ آموزش موسیقی ، امکان یادگیری در هر مکان و هر زمان، آموزش برای عموم مردم و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه از اصلی ترین اهداف سایت هنرجویار می باشد. از این رو با راه اندازی این سایت شرایط را برای یادگیری و آموزش فراگیر در تمامی نقاط بدون محدودیت فراهم کرده ایم.

آموزش رایگان

هنرجویار در تلاش است که هنر و موسیقی ایرانی در میان جامعه ایرانی به جایگاه والای خود دست پیدا کند از این رو دوره‎ها و آموزش‎هایی را رایگان برگذار می‎کند که تمامی افرا جامعه توانایی یادگیری هنر و موسیقی را داشته باشند.

آموزش خصوصی

هنرجویار بیشترین سرمایه خود را در این زمینه هزینه می‎کند و در تلاش است که هنرجویان عزیز با کمترین هزینه ممکن و در کمال آسایش و آرامش در منزل خود آموزش ببینند.

مدیریت درخواست‎ها

تیم مدیریتی هنرجویار در تلاش است با فراهم آوردن شرایط مناسب تمامی درخواست‎های هنرجویان خود را برآورده سازد و در راستای به ثمر رسیدن این هدف والا گام بر‎می‎دارد.

ایده برای والدین

احترام به هنر و هنرجوجو از اهداف هنرجویار می‎باشد از این رو به والدین محترم این اطمینان را می‎دهیم که در راستای یادگیری فرزندان شما از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

مدیریت دوره‎‏ها و کلاس‎ها

سیستم مدیریتی هنرجویار با تمامی قوای خود در راستای مدیریت صحیح دوره‎ها و کلاس‎های خود قدم برداشته و طبق برنامه‎ای منظم و مفید به آموزش هنرجویان می‎پردازد.

امکانات ویژه مدرسین

هنرجویار در پاسخ به زحمات و تلاش‎های فراوان اساتید محترم خود امکانات متفاوتی را برای آنان فراهم می‎آورد که به نوبه خود ما را از سایر مراکز آموزشی مستثنی می‎کند.